15.08.2011 08:34

2:1 (0:1)

naša zostava: Kobr - Mikloš, Zajac, Horváth, Beck - Michal Molnár (Varga), Marcel Majoroš, Slicho, Gabriel Majoroš (Klimek) - Majerník, Slavomír Molnár

naše góly: Slicho, Marcel Majoroš

Do Hanisky tentoraz zavítalo mužstvo z Humenného. Niekdajší účastník najvyššej futbalovej súťaže na Slovensku prišiel síce s mladým kádrom,ale zato húževnatým a odhodlaným zabojovať o body. Úvodné minúty neponúkli veľa futbalovej krásy, pričom sme boli svedkami viacerých nepresností na oboch stranách a medzi-šestnástkového futbalu. Na našich chlapcoch bolo badať akúsi nervozitu, ktorá im zväzovala nohy. Hostia vychádzali zo zabezpečenej obrany a snažili sa o rýchle prechody do útoku, ich občasné strelecné pokusy boli zblokované alebo nepresné. Futbalového vzrušenia a šancí sme sa dočkali až v samotnom závere prvého polčasu. Hostia  sa predrali do útoku a Jurov peknou strelou z dobrých 20metrov prekonal nášho gólmana, 0:1. V nadstavenom čase po našom rohovom kope hlavičkoval Horváth, loptu na bránkovej čiare zblokoval obranca Humenného. Po zmene strán sa náš herný prejav výrazne zlepšil a začali sme hrať svoju hru. Začalo sa urputné dobíjanie brány Humenného, s množstvom streleckých pokusov a pekných akcií. V 54.minúte vystrašil brankára hostí Pillára nebezpečný projektil od Gabriela Majoroša, ten však smeroval tesne vedľa. V 58.minúte preletela malým vápnom centrovaná lopta, na ktorú Majerník ani Michal Molnár nedočiahli, hoc pred nimi bola prázdna brána. Vyrovnanie priniesla až 62.minúta, kedy sa do lopty oprel skúsený Slicho, a exportnou strelou z 25metrov prekonal dovtedy pozorného gólmana hostí, 1:1. O pár minút neskôr zahrával priamy kop zo solídnej pozície Slavomír Molnár, jeho presne umiestnenú loptu vyškrabal brankár na roh. Naša snaha a odhodlanie bodovať naplno slávali svoje ovocie v 87.minúte, kedy sa po centri Gabriela Majoroša dostal k lopte brat Marcel Majoroš a jeho strela doplachtila do brány, 2:1. Mužstvo Hanisky si pripísalo ďalšie dôležité tri body a udržalo sa na druhom mieste v tabuľke MR VsFZ. Najbližší duel odohráme na ihrisku lídra súťaže, mužstva Spišského Podhradia, ktoré doposiaľ nestratilo ani bod. Súboj sľubuje kvalitný futbal, na ktorý Vás všetkých srdečne pozývam.