24.kolo - FK Haniska - FK Nižný Hrušov 6:0

naša zostava: Suchý - Leško (46.Stoľár), Horváth (46.Bilišňanský), Zajac V., Plačintár - Klimek, Ma. Majoroš, Slicho (67.Zajac M.), G.Majoroš - Majerník, Palenčár

Nižný Hrušov: Janok - Duda, Šandrej, Ivan, Čop P. (86.Hamza), Mezei, Čop Ľ., Bareš (76.Hoľan), Smolej, Kukuruc (64.Palko), Svetlík

naše góly: Majerník 4, Slicho, Klimek

rozhodovali: Dolhý, Prokopovič, Vojtko, Ondik

Od zápasu Hanisky s posledným mužstvom súťaže, celkom Nižného Hrušova, sa nič iné ako povinné víťazstvo neočakávalo. Od úvodu až po koniec stretnutia bolo na ihrisku len jedno mužstvo a to domáca FK Haniska, ktorá diktovala tempo, tvorila, útočila a u obrany súpera mala deň otvorených dverí. Už v úvodných minútach strely Klimeka a Palenčára volali po góle, ale to ešte pri hosťoch stálo šťastie. V 11.minúte Majerník zblízka nešťastne prekopol, ale už o pár minút sa nemýlil. V 13.minúte po centri Marcela Majoroša skóroval Majerník a začal svoje gólové predstavenie, 1:0. Prešli len tri minúty a na priamy kop Gabriela Majoroša najlepšie nabehol Slicho a pohodlne skóroval, 2:0. V 18.minúte unikal Palenčár, brankár hostí ho síce zastavil, ale k odrazenej lopte sa dostal Majerník a zvýšil už na 3:0. V 26.minúte po rýchlej akcii a priťuknutí Palenčára skóroval Klimek a s hosťami to v tomto momente vyzeralo zle nedobre. Haniska sa do polčasu uspokojila s vedením a od ďalších gólov zachránil hostí gólman Janok. Po zmene strán došlo v radoch Hanisky k dvojnásobnému striedaniu, a tak aj hráči z lavičky dostali možnosť si dosýtosti zahrať. Obraz hry bol aj naďalej rovnaký, naše útočné chúťky pretrvávali a celé mužstvo Nižného Hrušova bolo v permanentnom ohni. Množstvo striel v podaní Majerníka, Klimeka, Palenčára a ďalších hráčov len decimovalo posledné mužstvo súťaže.V 67.minúte svoj hetrik zavŕšil Majerník, ktorý si pekne spracoval loptu po priamom kope Slicha a zblízka skóroval, 5:0. V 74.minúte svoj štvrtý gól zaznamenal Majerník po peknom a efektnom lobe a dal bodku za svojím gala predstavením. Do konca stretnutia sa už stav stretnutia nemenil ale aj napriek tomu sme už vypadávajúcemu mužstvu Hrušova dali peknú gólovú nádielku. Bohatá nádielka gólov, kvalitný herný prejav a vynikajúca nálada v mužstve sú dobrou predzvesťou pred zápasom vo Veľkom Šariši, na ktorý Vás už najbližšiu nedeľu pozývam.