naša zostava: Suchý - Horváth, Slicho, Šipoš, G.Majoroš (81. Gyongyosi), V.Horňák, Beck, M.Majoroš, P.Horňák, Molnár, Palenčár (86. Papuga)

Svit: Marušák - Šilon, Fridman, Macko, Pekarčík, Rusnák (77.Petrilák), Jarkuliš (32.Koch), Kostolník, Jambor, Tropp, Badzík

góly: 33. a 40. M.Majoroš - 11. Badzík
ŽK: G.Majoroš, Palenčár - Macko, Pekarčík, Jarkuliš
rozhodovali: Vojtko, Bucko, Žofčák, Hreško
divákov: 200

V mimoriadne chladnom jesennom počasí sa od úvodu zahryzla Haniska do svojho súpera, a prvé minúty priniesli sériu rohových kopov, avšak bez výraznejšieho ohrozenia brány hostí. Zaujala len strela Gabriela Majoroša, ktorá však smerovala vysoko nad. Hostia sa do útoku príliš nehrnuli, ale práve ich prvý pobyt pred bránkou Hanisky skončil gólom. Po prízemnom centri Rusnáka zakončoval pomedzi spleť hráčskych tiel Badzík, a jeho lopta si našla cestu až do siete, 0:1. Ani po góle sa obraz hry nezmenil a Haniska diktovala tempo hry. V 27.minúte zakončoval z uhla Molnár, ale len do bočnej siete. V 33.minúte bolo vyrované. Center Becka našiel na hranici pokutového územia Marcela Majoroša. Ten si loptu efektne spracoval, otočil sa a nechytateľne zakončil, 1:1. Už o minútu neskôr strieľal nebezpečne Šipoš, ale opäť raz nad bránu. V 40.minúte zahral priamy kop Slicho profesorsky. Jeho ideálna lopta našla nikým nekrytého Marcela Majoroša, a ten hlavičkou k vzdialenejšej žrdi otočil priebeh stretnutia, 2:1. Prvý polčas priniesol mimoriadne kvalitný výkon domácich hráčov, kedy každá akcia zaváňala nebezpečenstvom. Po zmene strán tempo hry opadlo a začalo sa viac taktizovať. Hostia hrozili len sporadicky, ale zato nebezpečne. V 49.minúte predviedol dobré čítanie hry brankár Suchý, keď včasným vybehnutím zmaril črtajúci sa únik hostí. V 52.minúte sa dostal po rohovom kope k hlavičke Slicho, ale jeho prudká lopta len preletela bránkoviskom a neskončila v odkrytej bráne. V 57.minúte prudkú strelu Slicha gólman Marušák len vyrazil pred seba, ale dobiehajúci Molnár zakončil len do už bezmocného, ležiaceho gólmana. V 67.minúte pohrozil strelou nad hosťujúci Rusnák, ale bez gólového efektu. Najväčšiu šancu hostí na vyrovnanie priniesla 85.minúta. Po rohovom kope zachránil loptu smerujúcu do brány bravúrnym výkopom na bránkovej čiare Šipoš. Do záveru stretnutia si Haniska s prehľadom ustrážila najtesnejšie vedenie a zaknihovala si tak cenné a dôležité domáce víťazstvo. V predohrávanom stretnutí 16.kola privítame na našom ihrisku celok Svidníka a na zápas Vás všetkých srdečne pozývam. Haniska, DO TOHO !!!